אפשר לעזור?

מעוניין בשיחת ייעוץ ללא עלות?

  בקשה למשכנתא ...

  הגשת בקשה למשכנתא

  הגעתם לרגע המיוחל בו אתם עומדים לפני רכישת דירת דירה? מזל טוב! זוהי העת להגיש תחילה בקשה למשכנתא אשר תקדם אתכם לעבר כניסתכם לבית המיוחל. רכישת דירה זהו תהליך סבוך ומרגש יחדיו. מייקל אפרון, יועץ משכנתאות מנוסה, יידע להגיש עבורכם את הבקשה למשכנתא בבנק – ובמסלול המתאים לכם. מעבר לכך, מייקל אפרון פועל על בסיס הצלחה. כלומר, אם למשל הוא לא השיג ללקוח משכנתא – הוא לא ישלם על עמלת פתיחת תיק ולא ישלם כלום .

   

  כיצד מגישים בקשה למשכנתא?

  כאשר רוצים לקבל משכנתא, תחילה עלינו לגשת לבנק ולבדוק אילו אישורים עלינו להביא על מנת שנוכל להגיש את הבקשה. במידה ונשכור את שירותיו של יועץ משכנתאות מקצועי, תהליך הבקשה יהיה קליל יחסית עבורנו כיוון שאותו יועץ ידאג לכוון אותנו ויעשה עבורנו את רוב העבודה. היועץ יבקש מאתנו טפסים כגון תלושי שכר וכד' – עימם נוכל להראות לבנק את גודל הכנסותינו. קיימת אפשרות בה אנו נמסור לבנק את המסמכים הנדרשים ולאחר בדיקה מעמיקה, פקיד הבנק יבקש מאתנו מסמכים נוספים להם הוא זקוק. כך יתנהל הליך הבקשה עד שלבנק ישנם כל המסמכים שהוא צריך לרשותו. בסופו של דבר, לאחר מספר ימים בודדים ולפעמים שבוע תתקבל תשובת הבנק לחיוב או לשלילה.

   

  האם בקשה למשכנתא עולה כסף?

  עצם הגשת הבקשה עצמה אינה עולה דבר. אך במידה והגענו למצב בו אנו לוקחים בסופו של דבר את המשכנתא והבנק מעמיד לרשותנו את אותה הלוואה, בבואנו לחתום על המשכנתא נצטרך לשלם עמלת פתיחת תיק שלעיתים עלולה להגיע לכמה אלפי שקלים. מייקל אפרון, יועץ משכנתאות מיומן שיידע לתת לנו את המידע המדויק ביותר על כל האגרות והעמלות אותן עלינו יהיה לשלם בכדי שהבנק יאשר את הבקשה למשכנתא. אנשים רבים מעוניינים לחסוך כסף ולא להיוועץ ביועץ משכנתאות מוסמך. ככל שחולף הזמן, אפרון פוגש זוגות שפונים אליו לאחר שעשו לעצמם נזקים בבנקים, הביאו מסמכים לא רלוונטיים או מסמכים מסוימים שפגעו בהם. לחילופין נתקל במקרים בהם זוגות בחרו מסלולים שלא מתאימים להם או ששילמו עמלות מיותרות או שלא הבינו במדויק את המסלולים עליהם התחייבו בבנק ,וכל זאת בכדי לחסוך בתשלום ליועץ משכנתאות. כפי שניתן להסיק מכל האמור לעיל, יועץ משכנתאות עולה כסף אך שווה זהב!

   

   

   

   

  שאלות תשובות

  מהו אופן הגשת הבקשה למשכנתא?

  תהליך הגשת הבקשה מתחיל בפניה לנציג הבנק על מנת לבדוק אילו מסמכים ואישורים יש להוציא לפתיחת התיק. במקביל, קבלת ייעוץ והכוונה של יועץ משכנתאות מומחה תעזור להכין מסמכים נוספים להגיש לבנק במטרה להפוך את תהליך ההגשה לקל ופשוט יותר.

  מהי עלות בקשה למשכנתא?

  הגשת הבקשה אינה מלווה בעלויות אולם במעמד החתימה על המשכנתא נדרש תשלום עמלה על פתיחת התיק שעלול להיות על סך אלפי שקלים ולכן מומלץ להיוועץ ביועץ משכנתאות מומחה.

  מדוע לפנות למייקל אפרון עבור הגשת בקשה למשכנתא?

  מייקל אפרון הוא יועץ משכנתאות מורשה מטעם משרד המשפטים העוסק בתחום הנדל"ן מזה כ-10 שנים. מייקל יעניק לכם ייעוץ מקצועי, אמין והגון!

   

  צור קשר

  עבור ייעוץ משכנתאות פרטי

  השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר


   עוד בנושא >>

   שיווק וקידום אתרים באינטרנט שיווק וקידום אתרים באינטרנט