אפשר לעזור?

מעוניין בשיחת ייעוץ ללא עלות?

  הלוואות משכנתא ...

  הלוואות משכנתא – בשביל מה הן מיועדות?

  פעמים רבות בחיינו שמענו על המושג הלוואות משכנתא. לרבים מאיתנו אשר טרם רכשו או היו בתהליך רכישת דירה, הלוואות משכנתא היה מושג שרחוק מהם שנות אור. מנגד, לאותם רוכשים אשר נמצאים בעיצומה של קניית בית חלומותיהם זהו הנושא העיקרי אשר מעניין אותם כעת. מייקל אפרון, יועץ משכנתאות בעל הידע הנכון בתחום הלוואות משכנתא, ידע לתת לכם את העצות החכמות ביותר שיקלו על קבלת אותן הלוואות.

   

  הלוואות משכנתא והלוואות רגילות – הבדלים

  כמעט כל אדם בחייו, בסיטואציה כזו או אחרת, ביקש מגורם מסוים כגון בנקים, חברות פרטיות, חברות מימון פרטיות ועוד להעמיד לטובתו הלוואה. הלוואה רגילה זהו תהליך שנמשך שעות ולפעמים מספר ימים בודדים. הלוואות משכנתא, עקב כך שהן הלוואות כבדות, גם התהליך בהן ארוך ומסובך יותר. כעת, נעמוד על ההבדלים אשר קיימים בין הלוואות רגילות להלוואות משכנתא:

  • כמות חתימות על הלוואה רגילה חותמים מספר חתימות בודדות ועל משכנתא חותמים עשרות חתימות.
  • מספר שנים הלוואה רגילה ניתן לפרוס לכמות שנים שונה לרוב פחות שנים מהלואת משכנתא .
  • מסלולים למשכנתא קיימים מסלולים רבים ומגוונים, שלא כמו הלוואות רגילות בהן קיימים פחות מסלולים , מסלולים אלה בעלי פרמטרים שונים אשר יכולים להשפיע על עתיד המשכנתא ,וההחזר החודשי.
  • אסמכתאות מגורמים נוספים לרוב כאשר לוקחים הלוואה רגילה, אין צורך בחוות דעת שונות מבעלי מקצוע. כדי לקבל הלוואות משכנתא ואת הסכום המבוקש, עלינו לקבל הערכת שמאי שיעריך את הנכס.

   

  האם יועץ משכנתאות יכול לחסוך לנו כספים רבים בעת לקיחת הלוואות משכנתא?

  כן, בהחלט! יועץ משכנתאות מקצועי יידע לספק לכם את הנתונים והמידע אשר דרוש לכם בכדי לקבל תמונה מלאה על כל תהליך החזר ההלוואה. מייקל אפרון, יועץ משכנתאות מיומן אשר מתעסק בעולם המימון, חוסך עשרות ועד אלפי שקלים ללקוחותיו בעזרת הידע שלו בתחום המשכנתאות. ישנו מגוון עשיר של מסלולים ועליו להתאים את סוג ההלוואה אשר נכונה לאותם רוכשים. מה שמתאים לזוג אחד לא בהכרח מתאים לזוג אחר. כאשר לוקחים משכנתא, יש להיוועץ עם בעל מקצוע שימנע מאיתנו לבצע טעויות.

   

  הלוואות משכנתא

   

   

  הלוואת משכנתא

  הלוואת משכנתא היא הלוואה גדולה לשם רכישת דירה או כל מבנה אחר. לקיחת ההלוואה נותנת לנו את האופציה לרכוש נכס שאילולא אותה הלוואה לא היינו מצליחים. משכנתא זוהי הלוואה שתלווה אותנו במשך כל החיים. תשלומה יהיה חודשי, קבוע לרוב ועם השנים ילך ויקטן. מייקל אפרון הוא יועץ משכנתאות אשר עוסק שנים בתחום לקיחת הלוואת המשכנתא.

   

  כיצד לוקחים הלוואת משכנתא דרך הבנק?

  בכדי לקחת כל הלוואה, יש צורך במסירת טפסים מסוימים לבנק בכדי שהבנק ידע מהו מצבך הכלכלי האמיתי כגון תלושי שכר, פירוט הלוואות חוץ בנקאיות וכד'. להבדיל מהלוואה רגילה, הלוואת משכנתא היא הלוואה שכרוכה בנתינת טפסים ובפרוצדורות רבות. כשאנו ניגשים לבנק בכדי לקבל משכנתא, הבנק יבקש מאיתנו מסמכים שיראו לבנק שהם אכן יכולים לסמוך עלינו ושנוכל להחזיר את המשכנתא בכל חודש. טפסים כמו תלושי שכר,  שומות מס (לעצמאים), דוחות רווח והפסד,  פירוט עו"ש ועוד יתנו לבנק את הדרך להחליט האם לתת לכם הלוואה שכזו או לא. לאחר נתינת כל הטפסים, הבנק עושה בדיקותיו ומגיע להחלטה. אם הבנק החליט כי הוא מעמיד לרשותנו הלוואת משכנתא, מייקל אפרון תמיד ממליץ ללקוחותיו להיעזר בשירותיו של עורך דין שילווה אותם בעסקה ושמאי מקרקעין מוסמך לפני רכישת הדירה (בדיקות מקדימות ) ובמהלכה ועד לסופה שהוא החתימות על הבית החדש וחתימות על המשכנתא המיוחלת !

   

  אילו סוגי הלוואת משכנתא קיימים?

  כמו בכל תחום,  העולם שלנו מציע הרבה מהכול.  גם בתחום המשכנתא ישנם מסלולים רבים, ואנו צריכים לבחור את המסלול הנכון עבורנו. כגון; משכנתא משולבת, הלוואות גישור, הלוואה צמודה למט"ח, ריבית קבועה צמודה למדד, ריבית משתנה צמודה למדד, ריבית קבועה לא צמודה ועוד.  נכון שרוב המושגים הללו נשמעים לכם מעולם אחר. אך הם אכן קיימים ולכן זוגות רבים אשר לוקחים משכנתאות נעזרים ביועץ משכנתאות כמו מייקל אפרון, אשר יודע לכוון את לקוחותיו למסלול הטוב והנכון ביותר עבורם. ליועץ המשכנתאות אפרון מגיעים לקוחות רבים אשר מוצאים עצמם חסרי אונים אל מול הבירוקרטיה הבנקאית, והוא זה שיודע לתת להם את המענה הטוב והמקצועי ביותר.

   

   

   

   

  שאלות תשובות

  מתי נרצה לקחת הלוואות משכנתא?

  הלוואות משכנתא נועדה לאנשים אשר נמצאים בתהליך רכישת דירה או נכס אחר. 

  מה ההבדל בין הלוואת משכנתא להלוואה רגילה?

  תהליך לקיחת הלוואה רגילה בדרך כלל קצר יותר מאשר תהליך לקיחת הלוואת משכנתא משום שהלוואות משכנתא הן כבדות יותר ומעט מסובך יותר. כמו כן יש הבדלים בכמות החתימות בין שתי ההלוואות, מספר השנים שניתן לפרוס אותן. בנוסף לכך להבדיל מהלוואה רגילה בעת לקיחת הלוואת משכנתא מומלץ להתייעץ ולקבל חוות דעת נוספת מגורמים מקצועיים אחרים לגבי הסכום המבוקש בהתאם להערכת הנכס.

  מדוע לבחור ביועץ משכנתאות מייקל אפרון?

  מייקל אפרון הוא יועץ משכנתאות מומחה בתחום הלוואות משכנתא העוסק בעולם המימון והנדל"ן מעל עשור. הוא יסייע לכם בתהליך לקיחת הלוואת משכנתא וייעץ לכם מניסיונו הרב תוך מתן יחס אדיב, הגון ומקצועי.

   

  צור קשר

  עבור ייעוץ משכנתאות פרטי

  השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר


   עוד בנושא >>

   שיווק וקידום אתרים באינטרנט שיווק וקידום אתרים באינטרנט