אפשר לעזור?

מעוניין בשיחת ייעוץ ללא עלות?

  משכנתא חדשה ...

  משכנתא חדשה לצד יועץ מומחה

  תהליך לקיחת משכנתא חדשה הוא תהליך מורכב שמעורר רגשות רבים אצל רוכשי הדירות. מצד אחד הוא נשמע מסובך ומאידך ישנם יועצי משכנתאות רבים אשר יכולים לעשות עבורנו את כל העבודה – ואנו נהיה אלה ש"רק" חותמים בסוף. מייקל אפרון הוא יועץ משכנתאות שבקיא בתחום המימון והמשכנתאות, ולמד את תחום המשכנתאות. בנוסף, הוא אף עבר את המבחן של התאחדות יועצי המשכנתאות.

   

  משכנתא חדשה: באילו מקרים נזדקק למשכנתא זו?

  זוג, עסק או אדם פרטי אשר לוקח לראשונה משכנתא בחייו, נמצא בתהליך של לקיחת משכנתא חדשה. אם לא קיימת לך משכנתא ואתה לא גורר את אותה משכנתא מנכס אחר, אתה נמצא בעיצומו של הליך לקבלת משכנתא חדשה.

  יועץ משכנתאות מוסמך יידע לבדוק מהו גודל ההחזר החודשי של המשכנתא אשר אותו זוג יוכל לעמוד בו. זאת על פי המסמכים אותם יגישו. יועץ משכנתאות יבנה עבורך תמהיל נכון שיכלול בתוכו את הריביות והמסלולים אשר יהיה מותאמים לצרכיך.
  זוגות רבים בתחילת דרכם, בבואם לקחת משכנתא חדשה, עוברים את התהליך ללא ילדים. לכן הם עדיין לא יודעים אילו הוצאות עליהם יהיה לשלם כאשר יהפכו למשפחה בעתיד. כאשר אתם לוקחים משכנתא חדשה, יהיה עליכם לקחת בחשבון גם שיקולים עתידיים כגון תשלומים נוספים שיתווספו למשפחה כולה. משכנתא ניתנת ל-25-30 שנה. ישנם מקרים בהם זוגות לוקחים משכנתא בשלב צעיר בחייהם ועליהם לדעת ולהבין כיצד עולמם הכלכלי יהיה מושפע מאותה משכנתא לאורך השנים. 25 שנים אלו שנים של גידול ילדים, בהן ההוצאות גדולות משמעותית עקב תשלום של גנים, טיטולים ועוד. יש לחשוב היטב לפני שלוקחים משכנתא חדשה ולהסתכל על התמונה הכוללת.

   

  מהו ההבדל בין משכנתא חדשה לבין גרירת משכנתא?

  משכנתא חדשה, כפי שציינו מעלה, נלקחת לטובת רכישת נכס מסוים. משכנתא חדשה ניתנת כאשר לא עומדת לזכותו של אותו אדם משכנתא קיימת על אותו נכס. גרירת משכנתא מתרחשת במצב בו לאדם כבר יש משכנתא קיימת והוא רוצה להעביר אותה מהנכס הקיים לנכס אחר. מייקל אפרון, יועץ משכנתאות, מייעץ לאותם זוגות אשר עולם המשכנתא מרגיש להם זר ומסובך – וגורם לכל התהליך להיראות ידידותי, נעים ונגיש.

   

   

   

  שאלות תשובות

  למי מיועדת משכנתא חדשה?

  משכנתא חדשה מיועדת לאדם אשר מעולם לא לקח משכנתא בעבר או שבחר שלא לגרור משכנתא מנכס אחד לאחר.

  מדוע כדאי להיוועץ ביועץ מקצועי בתחום המשכנתאות בעת חתימה על משכנתא חדשה?

  יועץ משכנתאות בקיא ומנוסה בתחום בעל ידע וראייה כלכלית עתידית שמי שבוחר לקחת משכנתא לא בהכרח לוקח בחשבון. לדוגמא – תשלומים נוספים שיתווספו בעתיד לזוגות צעירים עם הרחבת המשפחה. 

  למה לבחור במייקל אפרון?

  מייקל אפרון הוא יועץ משכנתאות בעל ניסיון רב בתחום, עוסק בתחום הנדל"ן מעל 10 שנים ומתווך נדל"ן מורשה ממשרד המשפטים. מייקל מעניק יחס אישי ואדיב לכל לקוחותיו לצד מתן ייעוץ מקצועי, הוגן ואמין.

  צור קשר

  עבור ייעוץ משכנתאות פרטי

  השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר


   עוד בנושא >>

   שיווק וקידום אתרים באינטרנט שיווק וקידום אתרים באינטרנט