אפשר לעזור?

מעוניין בשיחת ייעוץ ללא עלות?

  הלוואות לקניית דירה ...

  הלוואות לקניית דירה – ייעוץ עם מומחים

  בעולמנו המגוון, אשר מציע אין ספור אפשרויות בכל תחום, גם בתחום הנדל"ן קיימות הלוואות לקניית דירה. סוג ההלוואה המרכזי והמשמעותי ביותר לצורך הרכישה יהיה המשכנתא. משכנתא זו ההלוואה ה"גדולה" והמרכזית ביותר שלוקח אדם בחייו עבור רכישת נכס. לקבלת מענה מקצועי בנושא, מוזמנים לפנות אל מייקל אפרון, יועץ משכנתאות בעל הידע בתחום ההלוואות לקניית דירות. מומחה זה אף עבר את המבחן של התאחדות יועצי המשכנתאות.

   

  אילו סוגי הלוואות לקניית דירה נוספות קיימות?

  כפי שציינו בראשית המאמר, ישנו מגוון רחב של הלוואות לקניית דירה. כעת נסקור חלק מסוגי ההלוואות הניתנות בשוק על מנת שנוכל לרכוש נכס:

  • הלוואות לכל מטרה – ישנם גופים פרטיים אשר עוסקים ומתמחים בנתינת הלוואות ללקוחות. לרוב, לקיחת הלוואה מחברות אשראי פרטיות תזדקק לפחות אישורים ולפעמים ללא אישורים כלל, לעומת הבנק ממנו רוצים לקחת הלוואה. לעיתים הריביות בחברות אשראי פרטיות יהיו גבוהות יותר ותנאי ההלוואה יהיו נוחים פחות מאשר בבנק. סיטואציה זו מתרחשת עקב כך שרוב האוכלוסייה שפונה לחברות פרטיות בכדי לקחת הלוואה, פונה לאותה חברה לאחר שסורבה בבנק. כאן מייקל אפרון יכול גם להכנס לתמונה ולעזור ולראות האם אפשר בדרך כלשהי כן לאשר את הלקוח בבנק בעזרת הידע המקיף שיש לו בתחום .
  • משכנתא גשר לדירה – זו הלוואה בה ניתן סכום כספי מסוים על חשבון המשכנתא עד שאותו אדם מוכר את דירתו.
  • הלוואה לשיפוץ דירה לעיתים, כאשר אדם עתיד להיכנס ולהתגורר בדירה מסוימת, עקב כך שקיבל משכנתא עבור אותו נכס, הוא זכאי לקבל עוד הלוואה מלבד המשכנתא לצורך שיפוץ הדירה (בגדר מסגרת הקצבת האשראי ) כמובן שזה תלוי באישור הבנק . הבנק נותן הלוואות מסוג זה עקב כך שהוא יודע שאותו שיפוץ ישביח את הנכס וערך הדירה יעלה. כך נוצר מצב בו הדירה אשר משועבדת לטובת הבנק תהיה שווה יותר מהיום ללא השיפוץ. בכדי לקבל הלוואה מסוג זה, יש להראות לבנק אסמכתאות שונות כגון הזמנות עבודה וחשבוניות.

   

  כיצד נדע איזה הלוואה לקניית דירה טובה עבורנו?

  יועץ משכנתאות מקצועי כמו מייקל אפרון, אשר למד את תחום המימון והמשכנתאות, יידע לכוון אתכם לדרך הנכונה עבורכם ויסייע בבחירת המסלול המתאים ביותר לצרכים ולמטרות שלכם כמובן שכל לקוח בעל צרכים שונים והעדפות שונים .

   

   

  הלוואות לרכישת דירה

   

  הלוואות לרכישת דירה

  הלוואות לרכישת דירה נלקחות בכל יום מבנקים שונים ברחבי הארץ ומחברות אשראי פרטיות. אנשים רבים רוצים להגשים את חלומם ולקנות את הנכס לו הם מייחלים במשך כל חייהם. לפעמים הדרך לא קלה ויש צורך בעזרה מאיש מקצוע מוסמך שיוכל לעזור לנו בעזרת העצות הנכונות להגיע לרגע הנ"ל. מייקל אפרון, יועץ משכנתאות אשר למד את תחום המימון והמשכנתאות, יידע לפרוס בפניכם את סרגל הכלים הנכון ביותר לקראת צאתכם למסע.

   

  מדוע אנשים לוקחים הלוואות לרכישת דירה?

  כפי שידוע לרובכם, עסקת נדל"ן זוהי לא עסקה מזערית או חולפת. זוהי העסקה החשובה בחייכם. אנשים רבים נתקלים בקשיים בדרך להגשמת החלום. בכדי לקבל משכנתא עלינו להשיג הון עצמי של לפחות 25 אחוז מגובה הבית. בעולם המושגים של היום, המשמעות של 25 אחוז מגובה מחיר הדירה הוא כמה מאוד אלפי שקלים. לא כל אדם מצליח לחסוך בחייו מאות אלפי שקלים. ישנם מקרים בהם אנשים צברו הון עצמי ואז נותר להם חלק קטן אותו הם לא מצליחים להשיג. כך לא יוכלו לקבל משכנתא מכיוון שלא הגיעו לסכום ההון העצמי שעליהם להחזיק בו. במקרים כאלה יש זוגות אשר בוחרים לקחת הלוואות לרכישת דירה אשר ישלימו לסכום של ההון העצמי, וכך הם יוכלו לקבל את המשכנתא ולרכוש את הדירה. אין ספק שמהלך שכזה מעמיס בכל חודש על ההחזר החודשי של המשכנתא, עקב כך שבסיטואציה הנוכחית הנך עומד להחזיר את סכום המשכנתא וגם את אותה הלוואה שלקחת לצורך השלמה להון העצמי. לפני שיוצאים למהלך כזה, עליכם לחשוב היטב אם תוכלו לעמוד בסכום הכולל יחד עם הוצאות נוספות שיתווספו למשפחה בעתיד.

   

  מדוע חשוב להיעזר ביועץ שידריך אותנו בעת לקיחת הלוואה לרכישת דירה?

  כאשר אנו נמצאים מול גורם שמכוון אותנו כמו יועץ המשכנתאות מייקל אפרון, ניתן להיות רגועים. הוא יגרום לנו להסתכל על הדברים מזווית שונה ויציב עבורנו תמונה כוללת של סך ההחזרים החודשיים אשר יעמדו בפנינו עקב לקיחת ההלוואה לרכישת דירה. כשנמצאים בעיצומו של הליך הרכישה, עלינו לקחת בחשבון את כל הפרטים הרלוונטיים.

   

   

   

   

   

  שאלות תשובות

  אילו סוגי הלוואות לרכישת דירה קיימות?

  בין מגוון ההלוואות לרכישת דירה, ניתנות הלוואה לשיפוץ דירה שהיא למעשה נפרדת מהלוואת משכנתא, משכנתא גשר לדירה הלוואה שבאה על חשבון המשכנתא עד שמוכרים את הדירה ומעבר לכך קיימת גם הלוואה לכל מטרה מחברות אשראי פרטיות. מומלץ להיעזר בשירותיו של יועץ משכנתאות כאשר אתם שוקלים לקחת הלוואה לרכישת דירה.

   

  למה כדאי לשכור שירות ייעוץ של יועץ מומחה בתחום המשכנתאות בעת לקיחת הלוואה לקניית דירה?

  מומלץ לשכור את שירותיו של איש מומחה בתחום המשכנתאות משום שהוא יידע להסתכל על התמונה הכוללת ובזווית ראייה רחבה ומקיפה יותר על ההחזרים החודשיים שיעמדו בפניכם בעקבות לקיחת ההלוואה. 

   

  מדוע לבחור במייקל אפרון?

  מייקל אפרון הוא יועץ משכנתאות מומחה בתחומו העוסק בתחום הנדל"ן יותר מ-10 שנים והינו מתווך נדל"ן מורשה ממשרד המשפטים. בזכות ניסיונו ומקצועיותו מייקל ידע לייעץ ולהכווין אתכם בצורה הטובה ביותר עבורכם ועבור הכיס הכלכלי שלכם.

  צור קשר

  עבור ייעוץ משכנתאות פרטי

  השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר


   עוד בנושא >>

   שיווק וקידום אתרים באינטרנט שיווק וקידום אתרים באינטרנט